21/09/2011

-KONKURRENCE-



I samarbejde med Smykkedesigner Stine A, udlodder jeg nu 2 fine øreringe. 
Det eneste i skal gøre for at deltage er at "like" Stine A Jewelry's facebookside HER
og derefter skrive navn og e-mail adresse i kommentarfeltet herunder.
  Konkurrencen slutter d. 1. oktober kl. 20:00, og vinderen får direkte besked.
Held og lykke alle sammen!
//

Afsluttet

51 kommentarer:

Sarah sagde ...

hvor er de fine!
Sarah Larsen og sllmusika@hotmail.com

Sabrina sagde ...

årh dejligt!

Sabrina Christensen, sab1733@hotmail.com

Fanny sagde ...

fanny fauli & fannyfauli@hotmail.com
:)

ABOUT ME sagde ...

ELSKER DEM <3

Navn: Astrid

E-mail: astrid_loje@hotmail.com

Andrea sagde ...

andrea
andrealund@hotmail.com


p.s
hej søtte carla!
tak for sidst, det var smadderhyggeligt
kys

Julie sagde ...

Så smukke !!! Argh <3

Julie Christine &
Juliesonnichsen@hotmail.com

nanna sommer sagde ...

godmorgen miffingo. sød konku.

nanna sommer
nanna.montana@hotmail.com

Lynn sagde ...

De er så smukke!

/ Lynn - dailystylediary@hotmail.com

Caroline Sophie sagde ...

Virkelig flotte!

Caroline Sophie
Caroline91112@hotmail.com

Lisette sagde ...

Fantastiske!

Lisette
Lon@rl.dk

Christina sagde ...

Årh de er så smukke de øreringe!

viskestykke@live.dk

Anonym sagde ...

Anne og annepanne22@hotmail.com :-)

SiGnE sagde ...

Jeg elsker dem!

Signe Fischer

Signeamanda@live.dk

Knus

Asta Gregart sagde ...

hvor er de virkelig flotte carla!

asta@gregart.dk

Emma Kirstine sagde ...

De er godt nok smukke.

Emma Fischer
Emmaperle@hotmail.com

Anonym sagde ...

Flotte øreringe!
Anja Sommer
Anja@bocons.dk

Kristian sagde ...

gimme!!!

Kristian Hindø-Lings
K.hindoe@hotmail.com

kys

Anneli Gabriella Tinggaard sagde ...

Det er nogle fede smykker hun laver!

Anneli Gabriella Tinggaard.
Miss-gabriella@live.dk

Antonie Rikardsson sagde ...

Antonie Rikardsson

Tonemus@hotmail.dk

meilholm sagde ...

Hvor sejt :) Jeg vinder godt nok aldrig noget - men jeg prøver lykken :D Det er jo nogle alt for fine smykker! Krydser alt hvad der krydses kan!!

Signe Meilholm

signemeilholm@gmail.com

Anonym sagde ...

Orv smukt!

Nanna Jakobsen
Nanna.sj@hotmail.com

Juliane sagde ...

Enormt flotte smykker!

Juliane.
Julianesblog@live.dk

BYjuliane.blogspot.com

Anonym sagde ...

Line
linefersbye@yahoo.dk

Kristine Konopka sagde ...

Stine A....Noget af dette efterårs MUST HAVE....!!

Rikke Westesen sagde ...

Flotte, flotte smykker, virkelig smukke! Men vil også lige rose din blog, super fin og inspirerende
Rikkewestesen@hotmail.com

Kærligst Rikke Westesen fra rikkewestesen.blogspot.com

Amalie M sagde ...

Hold op hvor er de dog fine!

Amalie
amalieemilie@live.dk

Johanne.lykke.nielsen sagde ...

Hvor er de dog smukke!
En guddommelig blanding af det rå og det feminine!

Johanne Lykke Nielsen

johanne-nielsen@live.dk

Johanne.lykke.nielsen sagde ...

Hvor er de dog smukke!
En guddommelig blanding af det rå og det feminine!

Johanne Lykke Nielsen

johanne-nielsen@live.dk

Anna Lei sagde ...

Anna Lei

annalei22@hotmail.com

Sikke nogle fine øreringe:)

Anonym sagde ...

Wauw!!
Stephanie
agf_fanen@hotmail.com

Julie H. sagde ...

FUCK! Hvor ville jeg gerne eje de flotte øreringe! :-)

Julie H -
Dullijulli@hotmail.com

Anonym sagde ...

Så smukke smykker! Fedt initiativ carl. Håber du har det godt:-)

Line
Linedavlund@msn.com

e sagde ...

Så flotte!
Hilsen Cecilie, ceciliethuesen@gmail.com

Rose sagde ...

Hvor er de flotte!

Rose
rose.lauridsen@gmail.com

Christine Miranda sagde ...

Christine Miranda Kongsrud, christinemirandakongsrud@gmail.com

Stine sagde ...

Wow, hvor er de bare flotte.

Stine Henriksen
mereglimmer@gmail.com

Modedullen sagde ...

Åh, jeg er vild med Stine As smykker!

Mette
modedullen@gmail.com

Sofia sagde ...

Stine A er min svigerinde og storesøsters veninde! Hun er bare super sød, jeg mødte hende til min bror og svigerindes bryllup.
Selvfølgelig liker jeg.

sofiatolstrup@hotmail.com

Anonym sagde ...

phiiiw, de er fede
Line Norup & linefnorup@gmail.com

Line Pedersen sagde ...

eij hvro er de flotte, håber jeg bliver den heldige vinder :)

vikinglime@hotmail.com

Emma S sagde ...

Emma S
enaldal@hotmail.com

xx
www.eemmaass.blogspot.com

BY BALAGUL sagde ...

De er da lige, hvad jeg går og mangler! :)

Sara Balagul
sarabalagul@hotmail.com

Anonym sagde ...

Maj

Anonym sagde ...

Maj
majnordstroem@hotmail.com

Julie sagde ...

ej hvor er de fine!!! Håber sådan på at vinde dem.

Julie Kirkegaard, juju@pixelada.com

Sofie G sagde ...

Siden er like't - og jeg kan bestemt også lide smykkerne i virkeligheden! :-) Virkelig smukke

Sofie Gauger, sofiegauger@hotmail.com

Sofie G sagde ...

Har like't siden - og kan bestemt også lide smykkerne i virkeligheden! :-) Virkelig smukke

Sofie Gauger, sofiegauger@hotmail.com

Anonym sagde ...

Maria Fuglsang
maria.fuglsang@hotmail.com

Anonym sagde ...

Rikke
rikke1989@gmail.com

Julie Emmelie sagde ...

Julie
julieloran@gmail.com

Mai sagde ...

Mai
Maise2@hotmail.com
:-)